ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-22

Ανακοινώνεται σύμφωνα με τις οδηγίες της ΔΕΠΠΣ και του ΥΠΑΙΘ ο προσωρινός  πίνακας των αιτήσεων για την κλήρωση της Α γυμνασίου για το σχολικό έτος 2021-22, χωρίς ονόματα, με αναφορά στον κωδικό της ηλεκτρονικής αίτησης του υποψηφίου. Στον πίνακα αυτόν συμπεριλαμβάνονται και οι λανθασμένες αιτήσεις για τις οποίες το Σχολείο μετά τον έλεγχο, έχει ήδη επικοινωνήσει με τους γονείς-κηδεμόνες για τις διορθώσεις που θα προωθήσει στην ΔΕΠΠΣ. Ο τελικός, διορθωμένος πίνακας των αιτήσεων θα αναρτηθεί  την Τετάρτη 23/6/2021 χωρίς ονόματα, με αναφορά στον κωδικό της ηλεκτρονικής αίτησης του υποψηφίου.

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ-ΠΑΤΡΩΝ-ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ-ΠΙΝΑΚΑΣ-ΑΙΤΗΣΕΩΝ