Κοινωνικά Δίκτυα του Σχολείου

Σας ενημερώνουμε ότι το Σχολείο μας διατηρεί μόνο ένα λογαριασμό/προφίλ στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, στο LinkedIn (www.linkedin.com/in/experimental-junior-high-school-οf-patras-university-5b426a74) για λόγους ενημέρωσης και δικτύωσης με γονείς και εκπαιδευτικούς καθώς και με ακαδημαϊκούς, εκπαιδευτικούς και άλλους φορείς. Οποιοδήποτε άλλο προφίλ ή λογαριασμός σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης (Instagram, Facebook, Snapchat κλπ) με την ονομασία “Πειραματικό Γυμνάσιο Πανεπιστημίου Πατρών” ή “ΠΓΠΠ” δεν εκπροσωπεί και δεν αντιπροσωπεύει το Σχολείο μας, οι δε αναρτήσεις σε τέτοια προφίλ θα πρέπει να αντιμετωπίζονται με μεγάλη επιφύλαξη. Το Σχολείο μας επιφυλάσσεται να κάνει τις όποιες ενδεδειγμένες ενέργειες για την προστασία του κύρους του και της επαγγελματικής και εκπαιδευτικής του ακεραιότητας.